Plafon MAYA Chrome 10W LED Ø260
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.104kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | MAYA |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| KOLOR | CHROM |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 67mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| MOC | 10W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
