Plafon MAQ 50W 3CCT Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA BRUTTO | 2.75kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 27mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | MAQ |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| MOC | 50W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP40 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5400lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.48 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
