Plafon Layla Gold 50W ściemnialny + pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 1.18kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3300lm |
| WAGA BRUTTO | 1.50kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 50W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | LAYLA |
