Plafon LUXURIA 9xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 440mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 9xE14 40W |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WAGA NETTO | 9.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 480mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 11.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| RODZINA LAMP | LUXURIA |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
