Plafon LULU 40W LED Ø490 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LULU to jedna z tych propozycji marki MiLAGRO, które reprezentują nowoczesne podejście do oświetlenia. Choć plafon zwykle kojarzy się z klasycznymi projektami to jednak w przypadku tego modelu geometryczny kształt i umiejętne połączenie tworzy sztucznych z metalem czynią z niego projekt na wskroś współczesny.
Lampa sufitowa LULU to ukłon w stronę miłośników porządku i regularnych form. Ma ona bowiem kształt białego wielokąta o idealnie równych bokach i zachwycającej symetrią strukturze. Prosta forma i jednolita kolorystyka oprawy przełamana została chromowanymi detalami, dzięki czemu całość nabrała wyrazu i pogłębiony został efekt trójwymiarowości. Tym samym lampa dużo ciekawej prezentuje się na tle sufitu, stając się nie tylko źródłem światła, ale również prawdziwą ozdobą wnętrza. Szczególnie, gdy jest ono urządzone w kontrastowych, monochromatycznych kolorach, a geometryczne wzory stanowią w nim ważny akcent dekoracyjny. Może być to zatem minimalistycznie zaaranżowana sypialnia, modernistyczny pokój dzienny lub nowoczesny salon kąpielowy.
Plafon LULU – znakomity design, najwyższa funkcjonalność
Lampa sufitowa LULU wykonana została z doskonałej jakości tworzywa sztucznego i metalu, a producent zadbał, by wszystkie szczegóły dopracowane zostały z maksymalna starannością. Dodatkowym ukłonem w stronę użytkownika jest wygodny pilot, który umożliwia sterowanie natężeniem światła i pozwala na swobodny wybór jego barwy. W zależności od aktualnych potrzeb może ona być ciepła, zimna lub neutralna. Niesamowicie ciekawą i spektakularną funkcją lampy jest natomiast tzw. efekt rozgwieżdżonego nieba. Dzięki tej funkcji, również uruchamianej zdalnie przy pomocy pilota, we własnym domu można poczuć się jak w obserwatorium astronomicznym i cieszyć się niesamowitym widokiem gwiazd nad głową.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.70kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø490mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78152 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 4cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 40W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.10kg |
| WAGA NETTO | 1.20kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50cm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
