Plafon LENA 40W LED Ø480 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa LENA polskiej marki MiLAGRO to propozycja, która zachwyca znakomitym designem, łączącym wyraźną, geometryczną formę z delikatnymi, bardzo kobiecymi detalami. Okrągły, biały klosz o średnicy 48 centymetrów ozdobiony został kompozycją niewielkich kół, które niczym szlachetna kolia dzielą go na dwie niemal równe części.
Elegancki plafon sufitowy LENA nikogo nie pozostawi obojętnym. Misterne biało-czarne detale na powierzchni mlecznego klosza przekuwają spojrzenia i sprawiają, że lampa zdobi sufit niczym nowoczesne dzieło sztuki. Model ten doskonale wkomponuje się we wnętrza, urządzone w stylu glamour, a także zaaranżowane w duchu modernistycznym. W tych ostatnich przełamie nieco surową przestrzeń, dodając jej lekkości i kobiecości. Z uwagi na uniwersalną, czarno-białą barwę lampa LENA znakomicie prezentować się będzie na tle ścian i sufitów w niemal każdej kolorystyce: zarówno jasnych, pastelowych przestrzeni, jak i głębokich, ciemnych płaszczyzn.
Seria LENA – najwyższa, polska jakość
Stylowy plafon LENA wykonany został w Polsce, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maksymalną trwałość i wytrzymałość oprawy. Do jej produkcji wykorzystano bowiem metal i nowoczesne tworzywo sztuczne. Lampa LENA współpracuje z żarówkami typu LED o mocy 40 W, a praktyczny pilot pozwala na zdalne kontrolowanie lampy. Przy jego użyciu można nie tylko włączać i wyłączać oświetlenie, ale również zmieniać natężenie światła i jego barwę, wybierając wariant zimny, ciepły lub neutralny.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50cm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 1.53kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø480mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 2.17kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 6cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 40W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.72kg |
