Plafon LED z czujnikiem ruchu 18W 4000K SREBRNY PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon wyposażony jest w LEDowe, wymienne źródła światła, dzięki czemu są oszczędniejsze i bardziej ekologiczne.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.70 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| KOLOR | Szary |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1440 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 18W |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | ø350 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
