Plafon LAYLA 33W LED Ø400mm Ściemnialny+ Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1560lm |
| WAGA NETTO | 0.93kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.64kg |
| WAGA BRUTTO | 1.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø400mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78151 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| MOC | 33W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | LAYLA |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
