Plafon KELLY 48W LED Ø480 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja lamp KELLY została stworzona przez polską markę MiLAGRO specjalnie z myślą o nowoczesnych przestrzeniach, zachwycających lekkim i minimalistycznym wystrojem. W skład tej serii wchodzą dwa białe, okrągłe plafony – o średnicy 38 i 48 centymetrów – ozdobione na brzegach czarnymi liniami, okalającymi je niczym pierścienie. Taki prosty ozdobny akcent dodaje lampom niezwykłego wyrazu i sprawia, że poza wysoką funkcjonalnością zachwycają również stylowym wyglądem.
Plafony z serii KELLY idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jakość elementów wyposażenia ceniona jest bardziej niż ich ilość. Okrągła, minimalistyczna forma lamp doskonale będzie harmonizowała z lekkimi, drewnianymi meblami w stylu skandynawskim, a także z metalem i szkłem, charakterystycznymi dla nowoczesnych, wielkomiejskich wnętrz. Doskonałym miejscem do zamontowania plafonu KELLY jest sufit nad prostym stolikiem kawowym i miękką, tapicerowaną sofą lub też przestrzeń nad łóżkiem w sypialni, gdzie świetnie będzie on harmonizował z wysokim zagłówkiem bądź tapetą o delikatnym, graficznym wzorze na ścianie.
Kolekcja KELLY – gwiazda wśród nowoczesnych lamp
Eleganckie plafony z serii KELLY stanowią synonim dobrego gustu, a przy tym są przykładem produktów najwyższej jakości. Wykonane zostały one z niezwykle wytrzymałych materiałów: metalu i tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowym atutem lamp LED z tej kolekcji jest możliwość sterowania nimi z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, co jest zasługą dołączonego do zestawu pilota. Zdalny kontroler umożliwia między innymi ściemniania świata, zmianę temperatury jego barwy w zakresie 3000K - 6000K, a także uruchomienie niezwykle widowiskowego efektu rozgwieżdżonego nieba.
W skład rodziny produktów KELLY wchodzą:
• Okrągły plafon o średnicy 48 cm ML6408
• Okrągły plafon o średnicy 38 cm ML6407
Dane techniczne
| MOC | 48W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3360lm |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78158 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø480mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| KOLOR | BIAŁY / SREBRNY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
