Plafon HEX 24W LED Ø500 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model posiada wymienne moduły led, dzięki temu lampa będzie sprawna przez wiele lat użytkowania. Stylowy klosz wykonano z najwyższej jakości materiału. Jego kształt po zapaleniu sprawia, że rozbłyskujące światło tworzy efekt gwiezdnego nieba.
Ten model doskonale sprawdzi się pomieszczeniu, gdzie potrzebne jest dobre, ale zarazem łagodne oświetlenie. Lampa sufitowa będzie pasować zarówno do salonu, jak i sypialni, w której dominuje klasyczny wystrój.
Lampa objęta jest przez markę MiLAGRO 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 24W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1920 lm |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | ø500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| WAGA NETTO | 0.80 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 51 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
