Plafon GEA WHITE 36W LED Ø390 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafony z tej linii, zawieszone pod sufitem, będą szczególnie dobrym uzupełnieniem dla innych rodzajów oświetlenia w domu, również jako światło punktowe. Sprawdzą się zarówno w kuchni, w salonie, jak i w sypialni. Ich średnica jest równa 390 mm, a wysokość 70 mm. Dzięki temu bardzo dobrze będą wyglądać jako samodzielne punkty świetlne, jak i w większej grupie lamp.
Linia GEA - najnowsza technologia od polskiej marki MiLAGRO
Linia lamp GEA składa się z dwóch plafonów. Wykonano je z bardzo trwałej mieszanki materiałów: metalu i z tworzywa sztucznego. Dzięki temu lampy są bardzo odporne za zarysowania i inne uszkodzenia. Tę trwałość potwierdza stopień ochrony tych plafonów - IP20. Oznacza on, że plafony są chronione między innymi przed działaniem szkodliwych pyłów. Model GEA jest bardzo praktyczny. Ma bowiem zmienną barwę światła - waha się ona od 3000K do 6000K. Można ją zatem bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Ten model lampy ma także możliwość ściemniania. Regulacja barwy światła jest bardzo prosta - umożliwia ją pilot dołączony do zestawu. Strumień światła ma z kolei wartość 2520 lumenów. Plafony z linii GEA wyposażono w źródło światła typu LED.
Lampy GEA działają przy napięciu 230V. Z kolei częstotliwość zasilania wynosi 50Hz. Natomiast moc źródła światła wynosi 36W. Oświetlenie z tej kolekcji jest objęte przez producenta gwarancją przez 24 miesiące.
Linia lamp GEA - wyprodukowana przez polską markę MiLAGRO - składa się z dwóch wyjątkowych modeli:
- białego plafonu o zmiennej barwie światła ML6393
- czarnego plafonu o zmiennej barwie światła ML6394.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.37 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| MOC | 36W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78151 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø390mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
