Plafon Fury 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 1XE27 / MAX 15W LED |
| GWINT | E27 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260mm |
| MATERIAŁ | Metal+PVC |
| WAGA NETTO | 0.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.44kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
