Plafon FABIO BLACK 23W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: w białym oraz w czarnym. Dostępne są także dwa rozmiary, co pozwala na dowolne dostosowanie lamp do wymiarów pomieszczenia.
Lampy FABIO są bardzo trwałe i bezpieczne w trakcie użytkowania. Wykonano je ze starannie dobranego tworzywa sztucznego.
Plafony dają bardzo przyjemne dla oka neutralne światło o temperaturze barwowej 4000K. Napięcie znamionowe tego oświetlenia wynosi 230V, a z częstotliwości zasilania jest równa 50Hz. Produkt objęto gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 370mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 23W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | FABIO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.94kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 370mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 1.14kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 370mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
