Plafon Evora Czarny Round 6W 3CCT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 17mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| MOC | 6W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 0.148kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.6 |
| RODZINA LAMP | EVORA |
| CRI [RA] | ≥80 |
