Plafon DABAR 11W LED IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20.0000 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | DABEV |
| MOC | 11W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 990 lm |
| WAGA NETTO | 0.30 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.40 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
