Plafon CRUZ 66W LED Ø500mm Ściemnialny+ Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy sufitowe CRUZ wykonane sę z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. Natężenie światła regulowane jest przy pomocy pilota, którym można również zmieniać barwę światła pomiędzy 3000K, 4000K i 6000K.
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78158 |
| WAGA NETTO | 1.18kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø500mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 1.50kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 54 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3300lm |
| MOC | 66W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| KATALOG | 2023 |
