Plafon CLASSIC 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 390mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 90mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 3xE27 MAX 15W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFON E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 390mm |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 390mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 1.6kg |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 85mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
