Plafon CAMERON 38W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minimalistyczny, a zarazem niezwykle elegancki wzór idealnie pasować będzie do nowoczesnych wnętrz. Kwadratowy kształt w połączeniu z subtelną kolorystyką doskonale komponować się będzie z białymi meblami, jednolitymi kolorami i gładkimi fakturami. Plafon z powodzeniem zamontować można w przestronnym salonie, a także w niewielkiej, jasnej sypialni. W tej ostatniej najlepiej zawiesić plafon tuż nad łóżkiem, ponieważ po włączeniu odpowiedniej funkcji lampa może zapewnić niemal magiczny efekt rozgwieżdżonego nieba.
Plafon CAMERON przykuwa wzrok fantastycznym wyglądem, a do tego zachwyca najwyższą jakością. Wykonany został z bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia i upływ czasu metalu, a także z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Kierując się troską o użytkowników i chcąc zapewnić im maksymalny komfort, producent wyposażył plafon również w piloty zdalnego sterowania, umożliwiające między innymi włączenie efektu migających gwiazd i zmianę barwy światła.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 38W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4500lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 0.9kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
