Plafon Bravo 20W LED Ø390 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model BRAVO od polskiego producenta MiLAGRO jest idealnym rozwiązaniem do oświetlania domowych wnętrz. Uniwersalna kolorystyka (piaskowa biel z metaliczną obwódką) i prosty design (obudowa w kształcie dysku) sprawiają, że plafon można wkomponować właściwie w każde pomieszczenie.
Produkt objęto dwuletnią gwarancją producenta. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi oraz pozostałe elementy niezbędne do montażu.
Dane techniczne
| MOC | 20W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.66kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 385mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.63kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø390mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78142 |
| WAGA BRUTTO | 0.91kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
