Plafon BUBBLES GOLD 30W Ø390 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 390mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | >80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 390mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| KOLOR | BIAŁY / ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 30W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2750lm |
