Plafon BUBBLES 48W Ø490 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 48W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 490 mm, 490 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| WAGA NETTO | 1.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.66kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| KOLOR | Biel / Szarość |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
