Plafon BUBBLES 24W Ø390 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 390 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 390 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.7 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| KOLOR | Biel / Szarość |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1800lm |
| MOC | 24W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78268 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
