Plafon BONO 36W LED Ø390 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja BONO od polskiej marki MiLAGRO to niezwykłe połączenie prostego designu oraz najnowocześniejszej technologii. W skład serii wchodzi plafon o kształcie przypominającym morską, nieregularną muszlę. Jednak prawdziwe piękno ukazuje się dopiero po zmroku, kiedy to przestrzeń wypełnia rozbłyskujące światło tworzące efekt gwiezdnego nieba. W zależności od preferencji można dowolnie regulować barwę światła. Dużym udogodnieniem w obsłudze lampy jest możliwość przełączenia oświetlenia praktycznie z każdego miejsca za pomocą pilota.
Plafon BONO idealnie wpasuje się w nowoczesne, bardzo minimalistycznie urządzone wnętrza, jak i te bardziej eleganckie. Tak stylowy gadżet z powodzeniem może znaleźć się w hotelu, w restauracji, czy w poczekalni. Dodatkowo, efekt świecących gwiazd świetnie sprawdzi się w sypialni lub salonie. Przyjemne światło lampy z serii BONO można z powodzeniem zestawić z innym oświetleniem stworzonym przez markę MiLAGRO.
Kolekcja BONO - polska jakość
Ogromnym atutem lampy BONO jest to, że jest sterowana za pomocą pilota. Dlatego niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, możemy uaktywnić pożądany przez nas efekt. Dodatkowo w zależności od sytuacji w szybki sposób można zmienić barwę światła na ciepłą lub zimną.
Kolekcja BONO składa się z dwóch plafonów. Mniejszy ma średnicę 39 cm, natomiast większy 48 cm. Moc mniejszego plafonu wynosi 36 W, a większego 52 W. W obu przypadkach zastosowano energooszczędne diody LED. Moc strumienia świetlnego wynosi odpowiednio 2520 i 3640 lumenów. Z kolei wartość temperatury barwowej w obu wypadkach jest taka sama - wynosi ona 3000K + 6000K. Co ważne, lampy z tej linii objęto 24-miesięczną gwarancją producenta.
Linia lamp wewnętrznych BONO wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się z dwóch wyjątkowych modeli lamp:
plafonu dużego ML6399
plafonu małego ML6398
Dane techniczne
| MOC | 36W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78151 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø390mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.95 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
