Plafon BEVER 10W LED IP44 Ø260 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA NETTO | 0.31kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 260mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.12kg |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.47kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø260mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78134 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 10W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | DABEV |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
