Passo - Kinkiet WL-36482-YLL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Passo WL-36482-YLL – nowoczesne oświetlenie LED
Kinkiet Passo WL-36482-YLL marki Italux to połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnością nowoczesnego oświetlenia LED. Idealny do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym czy loftowym.
Zastosowanie:
Kinkiet Passo WL-36482-YLL doskonale sprawdzi się w:
- salonie
- sypialni
- jadalni
- przedpokoju
- biurze
- kuchni
Dane techniczne
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| lumeny | 200 lm |
| MATERIAŁ | Stop metali, tworzywo sztuczne |
| kelwiny | 3000K |
| Wysokość | 8,5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Średnica | 25 |
| Maksymalna Moc | 8W |
