Pasek LED pojedynczy z czujnikiem ruchu do podświetlenia łóżka 120cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.7 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 120 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.18 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ZASILANIE | 12V |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| MATERIAŁ | PCB |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2.8W |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 260 lm |
