Panel Led 48W 4000K Backlit 60/60
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Energooszczędność to jedna z najważniejszych cech tego produktu. Dzięki niskiemu zużyciu energii możesz znacząco obniżyć koszty związane z oświetleniem, co przekłada się na oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej.
Panel LED 48W 4000K Backlit 60/60 gwarantuje także równomierne oświetlenie o temperaturze barwowej 4000K, co tworzy komfortowe i ergonomiczne warunki pracy. To może wpłynąć na zwiększenie produktywności Twojego zespołu.
Trwałość to kolejny atut tego panelu LED. Długa żywotność minimalizuje konieczność częstych wymian źródła światła, co przekłada się na stabilność operacyjną.
Design Backlit 60/60 wprowadza nowoczesny i profesjonalny wygląd do Twojej przestrzeni biznesowej, co może pomóc w tworzeniu pozytywnego wrażenia u klientów i pracowników.
Jeśli poszukujesz efektywnego i nowoczesnego oświetlenia dla swojej firmy, Panel LED 48W 4000K Backlit 60/60 jest wart rozważenia.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 592x592mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| KOLOR | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5760lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 48W LED |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 595mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 595mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOC | 48W LED |
| CRI [RA] | 80 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 1.5kg |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9kg |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5760lm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.6kg |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 592x592mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 595mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 595mm |
| MARKA | Eko-Light |
