Panel Led 40W 4000K Backlit 120x30
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasze panele LED są znane z ich energooszczędności. Panel LED 40W zużywa minimalną ilość energii, co przekłada się na niższe koszty operacyjne, co jest szczególnie ważne w długoterminowej perspektywie.
Temperatura barwowa 4000K zapewnia przyjemne i ergonomiczne oświetlenie, co może pomóc w zwiększeniu komfortu pracy i produktywności pracowników.
Panel LED 40W 4000K Backlit 120/30 cechuje się również trwałością, co oznacza, że będziesz mógł/a cieszyć się niezawodnym oświetleniem przez długi czas, minimalizując potrzebę częstych wymian źródła światła.
Design Backlit 120/30 dodaje elegancji i nowoczesności Twojej przestrzeni biznesowej, co może przyczynić się do pozytywnego wrażenia wizualnego dla klientów i pracowników.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1195mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 295mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | ≥80 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 122 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 1192x292mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4800lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 40W LED |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 295mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 1192x292mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1195mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 122 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| MOC | 40W LED |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4800lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 2.4kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5.0000 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | ≥80 |
| NOWOŚCI | 24 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
