Panel LED slim 120cm natynkowy 36W biała neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NATYNKOWA OPRAWA LED 36W, 120CM PANEL ŚWIETLÓWKA
Dane techniczne:
Materiał: Obudowa aluminium , klosz PC
Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60Hz
Barwa światła: neutralna 4000K
Rodzaj diody SMD: 2835
Moc wyjściowa: 36W
Strumień świetlny: 3300 lm
Kąt strumienia światła: 120°
Żywotność: 30 000 godzin
Klasa szczelności: IP 20
Rozmiar: długość 120 cm / wysokość 2,5 cm / szerokość 7,5 cm
Gwarancja: 24 miesiące
Certyfikaty: CE, RoHS
Oprawa natynkowa, lampa LED 36W może być stosowana jako zamiennik plafonów, klasycznych opraw świetlówkowych, może być stosowana jako oświetlenie sufitowe, oraz naścienne. Zestaw zawiera uchwyty oraz kołki rozporowe, oprawa może być montowana do betonu, płyt regips, konstrukcji metalowych, płyt warstwowych.
Dane techniczne
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Kolor obudowy | Biały |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Model | 5903678820596 |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 400 g |
| BARWA ŚWIATŁA | Biała Neutralna (4000K) |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor klosza | Biały Mleczny |
| Kod producenta | 5903678820596 |
| Nowa klasa energetyczna | F |
| Etykieta | id-59 |
| Stan | Nowy |
| Brand | Syntron |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Moc znamionowa | 36W |


