Panel LED PLAFON NATYNKOWY KWADRAT 18W b.neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kwadratowy panel natynkowy LED o mocy 18W z białą matową ramką.
W komplecie znajdują się uchwyty montażowe oraz zasilacz.
Panele Led slim idealnie nadają się do oświetlenia każdego rodzaju pomieszczeń tj.: mieszkań, domów, biur oraz sklepów.
Zastosowany zasilacz o napięciu 85-265V jest odporny na skoki napięcia w sieci a sam Panel pracuje ciągłym światłem bez efektu migotania.
Panel wykonany jest z aluminium i klosza PVC.
Parametry techniczne:
- Model - PL-D02-NW
- Typ diod LED: SMD 2835
- Moc: 18W
- Napięcie zasilania: 220-240V AC (zasilacz w komplecie)
- Barwa światła: neutralna biała 4000K
- Strumień świetlny: ~1440 lumen
- Wymiary: 205x205mm, wys.28mm
- ilość cykli wył/wł:15 000
- Żywotność: 30 000h
Certyfikaty: CE, RoHS
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | Biała Neutralna (4000K) |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor klosza | Biały Mleczny |
| Kod producenta | 5903678820510 |
| Nowa klasa energetyczna | F |
| Etykieta | id-51 |
| Stan | Nowy |
| Brand | Syntron |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Moc znamionowa | 18W |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Kolor obudowy | Biały |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Model | 5903678820510 |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 524g |

