PROFIL ALUMINIOWY SREBRNY TYP Z 2m + KLOSZ MLECZNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szerokość taśmy LED:
do 12 mm
Sposób montażu:
- na wcisk do wyfrezowanego otworu lub na klej montażowy
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 200 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 7 mm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 2000 mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 22 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
