PROFIL ALUMINIOWY SREBRNY TYP Y 1m + KLOSZ MLECZNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki podwyższeniu wymiaru bocznych ścianek profilu uzyskujemy jednolite, bardziej ukierunkowane światło bez widocznych diod LED (przy zastosowaniu przesłony mlecznej). Profil zachowuje wrażenie dyskretnej oprawy do taśm LED oraz doskonale nadaje się do podświetleń dekoracyjnych w meblarstwie i przy wykończeniach wnętrz. W zestawie znajdują się: klosz mleczny, uchwyty montażowe i zaślepki.
Szerokość taśmy LED:
do 12 mm
Sposób montażu:
- taśma dwustronna,
- uchwyty montażowe,
- zawiesia (jako oświetlenie wiszące)
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 18 mm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 17 mm |
| Uziemienie | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 100 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Aluminium |
