PROFIL ALUMINIOWY SREBRNY TYP T 1m + KLOSZ MLECZNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nadaje się do wpuszczenia w podłogę i swobodnego poruszania się po nim. Niezwykle ciekawy i nowoczesny design profilu T pozwala wyjść naprzeciw potrzeb klientom jakie niesie zastosowanie taśm LED w tworzeniu linii świetlnych.
Profil zachowuje wrażenie dyskretnej oprawy do taśm LED oraz doskonale nadaje się do podświetleń dekoracyjnych w przy wykończeniach wnętrz. W zestawie znajdują się klosz mleczny.
Szerokość taśmy LED:
do 10 mm
Sposób montażu:
- na wcisk do wyfrezowanego otworu
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 20 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Led zintegrowany | Nie |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1 m |
| Led zintegrowany | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 9 mm |
