PROFIL ALUMINIOWY SREBRNY TYP K 2m + KLOSZ MLECZNY, SPRĘŻYNA MONTAŻOWA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezwykle ciekawy i nowoczesny design profilu K pozwala wyjść naprzeciw potrzeb klientom jakie niesie zastosowanie taśm LED w tworzeniu linii świetlnych.
Profil zachowuje wrażenie dyskretnej oprawy do taśm LED oraz doskonale nadaje się do podświetleń dekoracyjnych w przy wykończeniach wnętrz. W zestawie znajdują się klosz mleczny, zaślepki oraz spręzyna montażowa.
Szerokość taśmy LED:
- 2x 12mm
Sposób montażu:
- sprężyna montażowa
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 26.1 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 38.4 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 2m |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
