PROFIL ALUMINIOWY SREBRNY TYP C 2m + KLOSZ MLECZNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szerokość taśmy LED:
do 12 mm
Sposób montażu:
- taśma dwustronna,
- uchwyty montażowe (w zestawie)
- zawiesia (jako oświetlenie wiszące)
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 200 |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 2000 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 23.3 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 11.8 mm |
| Uziemienie | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
