PROFIL ALUMINIOWY CZARNY TYP D 1m + KLOSZ MLECZNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szerokość taśmy LED:
do 12 mm
Sposób montażu:
- taśma dwustronna,
- uchwyty montażowe (w zestawie)
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 6.3 mm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 16 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
