PLASTIKOWY ZAJĄC LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.27 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.80kg |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 240mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt, 40.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 1.5V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | PLATIK |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
