PLASTIKOWY MIS LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.15 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 0.6 W |
| MATERIAŁ | Plastik |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
