PLAFON TROY 13W LED ø330mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja TROY składa się z dwóch wyjątkowych plafonów - każdy z nich ma inną średnicę, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb własnej przestrzeni. Ich owalny kształt, gładka struktura i neutralny, biały kolor z pewnością świetnie wkomponują się w wystrój sufitu w domu, mieszkaniu, biurze czy przestrzeni komercyjnej, jednocześnie zapewniając równomierne oświetlenie pomieszczenia.
Plafony z serii TROY od marki MiLAGRO wykonano z połączenia bardzo trwałych tworzyw - szkła oraz metalu.
Kolekcję od marki MiLAGRO objęto 24-miesięcznym okresem gwarancji.
Dane techniczne
| MOC | 13W |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1170 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | ø330 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.70 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 4.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
