PLAFON ONTARIO 48W LED Ø570 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | ONTARIO |
| MOC | 48W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 570mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78158 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 570mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
