PLAFON MAYA BLACK 13W PIR Ø330 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wykonano z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego o czarnym wykończeniu.
Plafon MAYA od polskiego producenta MiLAGRO jest idealnym rozwiązaniem do oświetlania domowych wnętrz. Uniwersalna kolorystyka i prosty design sprawiają, że plafon można wkomponować właściwie w każde pomieszczenie.
Produkt objęto dwuletnią gwarancją producenta. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi oraz pozostałe elementy niezbędne do montażu.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.80kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 330mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| MOC | 13W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 330mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA NETTO | 0.60kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 330mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1650lm |
