PLAFON LED 6W KWADRAT BARWA ZIMNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| WAGA NETTO | 0.54 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 225 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 225 mm |
