PLAFON LED 20W KWADRAT BARWA ZIMNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200 lm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| MOC | 20W |
