PLAFON LED 12W 4000K SREBRNY IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafony wyposażono w LEDowe, wymienne źródła światła, dzięki czemu są oszczędniejsze i bardziej ekologiczne. Plafony o okrągłym kształcie są dostępne w trzech wersjach mocy 12W, 18W i 24W.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 ° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø270 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 85 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.6 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.66 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| KOLOR | SREBRNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 960 lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2 kg |
| MOC | 12 W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
