PANEL LED 30x60 - 24W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED podwieszany jest na stalowych linkach. Można zamontować go na sufitach z kartonu czy gipsu przy pomocy uchwytów EKP2721. Panel dostępny jest w wielu rozmiarach. Można także dopasować moc światła oraz jego strumień w zależności od swoich potrzeb.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 11.5mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 24 W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 1.54 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 1.64 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600 lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| MATERIAŁ | METAL |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 1.54 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.64 kg |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10 kg |
| MOC | 24 W |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 11.5mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
