PANEL LED 30x30 - 18W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED podwieszany jest na stalowych linkach. Można zamontować go na sufitach z kartonu czy gipsu przy pomocy uchwytów EKP2721. Panel dostępny jest w wielu rozmiarach. Można także dopasować moc światła oraz jego strumień w zależności od swoich potrzeb.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1100 Lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 18 W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.60 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.70 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 11.5 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
