Orbital - Lampa wisząca 5361-860RP-BK-3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Italux Orbital 5361-860RP-BK-3 to elegancki element oświetleniowy, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Jest częścią popularnej serii Orbital, cenionej za minimalistyczny wygląd i wysoką jakość wykonania.
Zastosowanie
Lampa Italux Orbital 5361-860RP-BK-3 doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, takich jak:
-
salon
-
jadalnia
-
sypialnia
-
przedpokój
-
biuro
Jej neutralna barwa światła (3000 K) zapewnia przytulną atmosferę, idealną do codziennych czynności.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240 |
| lumeny | 3600 lm |
| MATERIAŁ | Akryl, stop metali |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 60 |
| Kolor Oprawy | Czarny piaskowany |
| Maksymalna Moc | 60W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
