Oprawka Jason E27/40W Silicon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 85mm |
| MATERIAŁ | SYLIKON |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.005kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.0054kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| GWINT | E27 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
