Oprawka Budowlana E27 Czarny + Przewód 12cm + Kostka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 37mm |
| WAGA NETTO | 0.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| KOLOR | CZARNY |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| GWINT | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 400.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.67kg |
