Oprawa techniczna HIGH BAY 200W Barwa: Zimna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 200W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | ø398 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 3.93 Kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 16000lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 4.92 Kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| KOLOR | CZARNY |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 127 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
